KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14106165

nr 1410 6165

P V Yavtushenko, vandrare. Signerad och daterad. Olja på pannå, 40x18 cm, yttermått inklusive ram: 55x32 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:55:38

8/8 13:59:05 1      2.000 kr
9/8 09:59:03 2      Vinnande bud